Gibir.net davet kodu indirim kodu

Merhaba arkadaşlar gıbırnet yeni üyelik yada geçiş başvurusu yapacak kişiler için davet kodu(indirim kodu) paylaşıyorum sizlerde üye olurken gibirnet referans kodu yazarsanız paketinize ekstra 1 sene boyunca 20 tl indirim kazanabilirsiniz. Gibir.net paketlerine buradan bakabilirsiniz.

Gibir net referans kodu günceldir rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Güncel tarih 17.03.2024

Davet kodu: GJPGKPDD4S

Gibir.Net Hakkında Kısa Bilgi

GIBIRNet olarak, Türkiye’nin iletişim altyapısını kuran, geliştiren ve kesintisiz şekilde işlemesi için var gücüyle çalışan telekomünikasyon şirketi olmanın sorumluluğuyla, pandemi döneminde de çalışmalarımızı ‘insan’ı odağımıza alan bir yaklaşımla yürütüyoruz. Türkiye’nin ‘iletişiminde’ üstlendiğimiz hayati rol ile ülkemizin ve müşterilerimizin yanında olmayı sürdürüyoruz.

GIBIRNet olarak, pandemi nedeniyle artan internet kullanımı ve yüksek hız ihtiyacına bağlı olarak tüketicilerimizin tarife paketlerindeki hızları verimli bir şekilde tecrübe edebilmelerini sağlamayı amaçlıyoruz. Bu amaçla, uzaktan eğitim ve çalışma sürecinde kullanıcılarımızın yanında yer alıyor, müşteri deneyimlerine bir yenisini daha ekliyoruz. Yapmış olduğumuz analizler sonucunda, veri indirme (download) hız tanımlarını herhangi bir başvuru ve ön koşul gerekmeksizin aşağıda yer alan hızlara yükseltiyoruz.

Sponsor BağlantılarGibir.net davet kodu indirim kodu” hakkında 2 yorum

  1. Gibir net referans kodunuzu kullandım teşekkürler
    20 tl indirim için. Fiyatları uygun şuanda herkese tavsiye ediyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir