Zyxel P-1302

zyxel-p1302Zyxel markasının  P-1302  modem bilgileri şu şekildedir.

Giriş Adresi192.168.1.1

Kullanıcı Adı: admin

Şifre: 1234

Lütfen ttnetten alınan modemlerde şifreyi ttnet olarak deneyiniz.

ZyXEL’in yeni ADSL2+  Modem/Routerı P1302-T10D,  802.11n teknolojisi desteği ile kullanıcılara yüksek hızda ve kesintisiz veri aktarımı imkanı sunuyor.  Ürün, Wi-Fi Korumalı kurulum, SPI özelliği,  DoS ataklarını engelleyen Gelişmiş Güvenlik Duvarı ve paket filtreleme seçenekleri ile internet erişiminde performans kadar güvenlik ve süreklilik arayanların da ilgisini çekiyor!
Ev tipi kullanıcılardan küçük ve orta ölçekli işletmelere, kurumsal şirketlerden büyük telekom firmalarına dek çok geniş bir müşteri skalasına ürün ve çözümler sağlayan dünyanın önde gelen ağ teknolojileri sağlayıcısı ZyXEL, pazara sunduğu yeni ADSL2+ Modem/Router ürün ailesi ile beğeni topluyor. 802.11n teknolojisine sahip P1302-T10D, üstün performans ve geniş kapsama alanı ile dikkat çekiyor.  Cihaz, ayrıca sahip olduğu üstün özellikler ile sadece performans değil güçlü ve sürekli  bir ağ erişimini de garanti altına alıyor.

 

Sponsor BağlantılarZyxel P-1302” hakkında 8 yorum

  1. Merhabalar admin bey ben herşeyi deniyorum ama hiçbiri olmuyor.ttnet,1234,12345,123456,turktelekom,admin,zyxel hiçbiri olmuyor.

    1. modemin arkasaındaki ufak bir delik vardır, kalem ucu yardımıyla modemi sıfırlayıp verilen şifreleri deneyebilirsin.

  2. himnet den aldığım modeme reset attım ama admin ve 1234 şifresini kabul etmiyor
    ne yapmam gerek

  3. merhaba ben modeme reset attıktan sonra internet isigi kırmızı yanıyor bir cozumu varmı

    1. Merhaba oğuzhan modeminize reset attığınız için modemdeki tüm bilgileriniz silinmiştir modeminizi arayüzüne girip tekrar adsl bilgilerinizi girmeniz gerekmetedir. adsl bilgilerinizi bilmiyorsanız internet sağlıyıcınızı arayıp alabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir