AirTies Air 5650

airties-air5650AirTies markasının Air 5650  modem şifresine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Giriş Adresi192.168.2.1

Kullanıcı Adı: Boş

Şifre: Boş

Lütfen ttnetten alınan modemlerde şifreyi ttnet olarak deneyiniz.

AirTies Air 5650 özellikleri

300 Mbps 11N teknolojisi ile kablosuz ağ hızında, yüksek hız ve performans gerektiren uygulamalar sorunsuz bir şekilde çalışır.
AirTies MESH Teknolojisi ile betonarme duvarlara takılmayın!
Medya Dosyalarını Televizyondan Oynatmanın En Kolay Yolu
Air5650nin Medya Sunucu özelliği açık bir bilgisayara ihtiyaç duymaksızın, USB depolama aygıtınızda bulunan tüm video, şarkı ve fotoğraflarınızı kablosuz olarak televizyonda görüntüleyebilmenizi sağlar.
Dosyaları televizyon üzerinde izleyebilmek için medya oynatıcı özelliği olan TV ya da oyun konsolu kullanmanız gereklidir.
Medya dosyaları aynı anda birden fazla aygıtta oynatılabilir, medya dosyaları oynatılırken USB depolama aygıtınıza laptop ya da akıllı telefonlardan kablosuz olarak erişilebilirsiniz.
AirTouch ile tek bir tuşa dokunarak kablosuz ağınızı kurun!

Sponsor BağlantılarSponsor BağlantılarAirTies Air 5650” hakkında 7 yorum

  1. dostum şifre ve adı boş bırakıyorum LÜRFEN KULLANICI ADINIZI VE ŞİFRENİZİ KONTROL edin diyor ne dewnediysem olmuyor admin yazıp password yazdım olmadı hiçbiri olmadı

      1. Ya Zeynep sana çok ama çok teşekkür ediyorum, modem arayüzünü çok kullanan biriyimdir ve gittiğim her yerde şifre için çok uzun süre arayıp bulamam, en sonunda reset atmam falan gerekir. Her şifre kombinasyonunu da denerim. Hiç dopingden alınmış bunun şifresi dopingdir falan diye düşünmemiştim.
        Hayatımı kurtardın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir